Aadress: Saare Maakonna Keskraamatukogu, Tallinna 6, 93819, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Eesti. (Vaata asukohta kaardil)

Üldmeil: skr@kuressaare.ee (raamatu reserveerimine, tagastamistähtaja pikendamine, üldküsimused)

Juhtkond
Anu Vahter direktor 45 20 724 anu.vahter@kuressaare.ee
Maire Rauk pearaamatukoguhoidja 45 20 723 maire.rauk@kuressaare.ee
Teenindusosakond
Ivi Veskimäe osakonnajuhataja 45 20 731 ivi@kuressaare.ee
Kojulaenutus
Kaire Riik vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 kaire.riik@kuressaare.ee
Katrin Valma vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 katrin.valma@kuressaare.ee
Liivi Soodla vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 liivi.soodla@kuressaare.ee
Signe Vipp raamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735
Tiiu Liventaal vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 tiiu.liventaal@kuressaare.ee
Lugemissaal
Kaidi Niit vanemraamatukoguhoidja 45 20 727 kaidi.niit@kuressaare.ee
Katrin Sepp vanemraamatukoguhoidja, Ameerika Teabepunkt 45 20 727 katrin@kuressaare.ee
Maris Toop bibliograaf, raamatukogudevaheline laenutus (RVL) 45 20 729 toop@kuressaare.ee
Internetipunkt
Liisi Ansper infosüsteemi haldur 45 20 726 liisi.ansper@kuressaare.ee
Marje Kuris infosüsteemi haldur 45 20 726 marje.kuris@kuressaare.ee
Lasteosakond
Liilia Kõiv osakonnajuhataja 45 20 730 liilia.koiv@kuressaare.ee
Lastekirjanduse kojulaenutus
Merike Soon vanemraamatukoguhoidja 45 20 733 merike.soon@kuressaare.ee
Laste lugemissaal
Mai Paju bibliograaf 45 20 728 maiu.paju@kuressaare.ee
Komplekteerimisosakond
Mare Ool osakonnajuhataja 45 20 722 mare.ool@kuressaare.ee
Sinaida Pallas vanemraamatukoguhoidja 45 20 721 sinaida.pallas@kuressaare.ee
Helge Saar vanemraamatukoguhoidja 45 20 720 helge.saar@kuressaare.ee

Saare Maakonna Raamatukogud

Raamatukogu Lahtiolekuaeg Juhataja/Töötajad Telefon E-mail Postiaadress Veebileht
Saaremaa Vald
Abruka 15.mai–15. sept. T-R 9-19 | L 9-15
16. sept.-14.mai T 9-15
Helle Kesküla 51 73 508 abruka.raamatukogu@laanesaare.ee Abruka küla 93826 Külasta!
Aste E 10-18 | T-N 9-17 | R 9-13 Lea Raamat 58 860 840 aste.raamatukogu@laanesaare.ee Soo 4, Aste alevik 93701
Eikla E 10-20, K 13-20 Marina Saukonen 58 860 829 eikla.raamatukogu@laanesaare.ee Eikla küla 93881
Kaali K 10-18 | N-R 9-18 | L 10-16 Tiina Süld 45 91 168 kaalirmtk@gmail.com Kaali küla 94102
Kaarma T 10-17, N 10-17 Marina Saukonen 58 860 837 kaarma.raamatukogu@laanesaare.ee Nõmme küla 93735
Kihelkonna T-R 9.30-17 | L 9.30-16 | lõuna 13-14 Maret Kaju 45 46 659 maret.kaju@mail.ee Kooli 1, Kihelkonna alevik 93401
Kõrkvere T-R 9-15 Eve Kula 45 94 269 korkvereraamatukogu@hot.ee Kõrkvere küla 94535
Kärla E-R 10-18 (jun-aug E-R 10-16) Ülle Maimann / Kaie Niit 45 42 092 karla.raamatukogu@laanesaare.ee Jõe 2, Kärla alevik 93501 Külasta!
Laimjala E-R 9-17 Aive Sepp 45 94 391 raamatukogu@laimjala.ee Laimjala küla 94401
Leisi E-R 8.30-18.00 Tiiu Kullamäe / Inge Kask 45 73 242 leisi.raamatukogu@gmail.com Kooli 4, Leisi alevik 94202
Lümanda T,K,R 10-17 Urve Vakker 58 860 832 lumanda.raamatukogu@laanesaare.ee Lümanda küla 93301
Metsküla T-R 11-18 Liia Uussaar 45 73 315 metskyla@tt.ee Metsküla küla 94271
Mustjala E,T,K 8-16 Jana Kaasik 45 79 766 raamatukogu@mustjala.ee Kooli 3, Mustjala küla 93601
Orissaare E,N,R 9.30-17 | T,K 9.30-19 Eha Trumm / Sirje Tarvis, Marlin Pärn, Inge Ligi 45 45 135 raamatukogu@orissaare.ee Kuivastu mnt. 37, Orissaare alevik 94601 Külasta!
Pihtla T-K 8-16 | KN 8-17 | L 8-14 Janne Sepp 45 30 291 raamatukogu@pihtlavv.ee Pihtla küla 94101
Pärasma E-R 11-19 Tiina Sild 45 73 685 prk@tt.ee Pärsama küla 94201
Randvere E 10-18 | T 10-16 | K 9-16 | N 9-14 Laine Krischka 58 860 838 randvere.raamatukogu@laanesaare.ee Suur-Randvere küla, Mõisa 93839
Sakla T-R 9-18 | L 9-14 Agnessa Sepp 45 95 825 agnessa.sepp@valjala.ee Sakla küla 98315
Salme E-K 9-17 | N 9-18 | R 9-16 Maie Alas 45 71 634 raamatukogu@salmevald.ee Sõrve mnt 5, Salme alevik 93201
Sandla T,N 10-19 | K 10-18 | L 10-16 Marju Pulk 45 95 242 marjupulk@gmail.com Sandla küla 94121
Tagavere E-R 10.30-18.30 Pille Aus 45 94 749 tagavereraamatukogu@gmail.com Tagavere küla 94638
Taritu E-N 9-16 Urve Vakker 58 860 831 taritu.raamatukogu@laanesaare.ee Taritu küla 93331
Torgu E-R 8-16 Estra Kullama 45 70 474 torgu.raamatukogu@mail.ee Iide küla 93101
Tornimäe E-R 9-16 Anu Urmet 45 21 173 urmetanu@gmail.com Tornimäe küla 94535
Valjala T-R 9-17 | L 9-15 Tiia Lätt 45 49 515 raamatukogu@valjala.ee Posti 17, Valjala alevik 94302
Võhma N-R 9-17 Jana Kaasik 45 70 615 raamatukogu@mustjala.ee Võhma küla 93635
Muhu Vald
Hellamaa T-K 9-15 | N 10-18 | R-L 9-13 Anu Kaljuste 45 98 753 hellamaark@gmail.com Liiva postkontor, Hellamaa küla, Muhu vald 94741
Liiva T,N 8.30-18 | K,R 9.30-17 | L 8.30-13 Erika Pints 45 30 686 liivark@muhu.ee Liiva küla, Muhu vald 94701
Ruhnu Vald
Ruhnu E,K-R 10-14 | sept.-mai T 14-18 Silvi Meerits 45 33 833 raamatukogu@ruhnu.ee Ruhnu vald 93001