Aadress: Saare Maakonna Keskraamatukogu, Tallinna 6, 93819, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Eesti. (Vaata asukohta kaardil)

Üldmeil: skr@saare.ee (raamatu reserveerimine, tagastamistähtaja pikendamine, üldküsimused)

Juhtkond
Anu Vahter direktor 45 20 724 anu.vahter@saare.ee
Maire Rauk pearaamatukoguhoidja 45 20 723 maire.rauk@saare.ee
Teenindusosakond
Ivi Veskimäe osakonnajuhataja 45 20 731 ivi.veskimae@saare.ee
Kojulaenutus
Kaire Riik vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 kaire.riik@saare.ee
Katrin Valma vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 katrin.valma@saare.ee
Liivi Soodla vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 liivi.soodla@saare.ee
Signe Vipp raamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735
Tiiu Liventaal vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 tiiu.liventaal@saare.ee
Lugemissaal
Kaidi Niit vanemraamatukoguhoidja 45 20 727 kaidi.niit@saare.ee
Katrin Sepp vanemraamatukoguhoidja, Ameerika Teabepunkt 45 20 727 katrin.sepp@saare.ee
Maris Toop bibliograaf, raamatukogudevaheline laenutus (RVL) 45 20 729 maris.toop@saare.ee
Internetipunkt
Liisi Ansper infosüsteemi haldur 45 20 726 liisi.ansper@saare.ee
       
Lasteosakond
Liilia Kõiv osakonnajuhataja 45 20 730 liilia.koiv@saare.ee
Lastekirjanduse kojulaenutus
Merike Soon vanemraamatukoguhoidja 45 20 733 merike.soon@saare.ee
Laste lugemissaal
Mai Paju bibliograaf 45 20 728 maiu.paju@saare.ee
Komplekteerimisosakond
Mare Ool osakonnajuhataja 45 20 722 mare.ool@saare.ee
Marje Kuris vanemraamatukoguhoidja 45 20 721 marje.kuris@saare.ee
Helge Saar vanemraamatukoguhoidja 45 20 720 helge.saar@saare.ee

Saare Maakonna Raamatukogud

SAAREMAA VALD / SAARE MAAKONNA KESKRAAMATUKOGU HARUKOGUD
Raamatukogu Lahtiolekuaeg Juhataja/Töötajad Telefon E-mail Postiaadress Veebileht
Abruka 16. sept.-13. mai T 9-15
14.mai - 15. sept. T,K,N,R 9-19 | L 9-15
Helle Kesküla 51 73 508  abruka.raamatukogu@saare.ee Abruka küla 93826 Külasta!
Aste E 10-18 | T-N 9-17 | R 9-13 Lea Raamat 58 860 840

aste.raamatukogu@saare.ee

Soo 4, Aste alevik 93701
Eikla E 10-20 | K 13-20 Marina Saukonen 58 860 829

eikla.raamatukogu@saare.ee

Eikla küla 93881
Kaali

K,N 10-18 | R 10-14

NB!20. märts - 31. mai avatud K ja R 10-18

Tiina Süld 45 91 168 kaali.raamatukogu@saare.ee Kaali küla 94143
Kaarma T,N 10-17 Marina Saukonen 58 860 837

kaarma.raamatukogu@saare.ee

Liivanõmme küla 93735
Kihelkonna T,K,R,L 10-15 Maret Kaju 45 46 659 kihelkonna.raamatukogu@saare.ee Kooli 1, Kihelkonna alevik 93401
Kõrkvere T-R 9-15 Eve Kula 45 94 269 korkvere.raamatukogu@saare.ee Kõrkvere küla 94535
Kärla E,T,N,R 9-17 | K 14-18 Ülle Maimann 45 42 092

karla.raamatukogu@saare.ee

Jõe 2, Kärla alevik 93501 Külasta!
Laimjala E-R 9-17 Aive Sepp 45 94 391 laimjala.raamatukogu@saare.ee Laimjala küla 94401
Leisi E,R 10-18 | T,K,N 8.30-16.30 Tiiu Kullamäe 45 73 242 leisi.raamatukogu@saare.ee Kooli 4, Leisi alevik 94202
Lümanda T,K,R 10-17 Urve Vakker 58 860 832

lumanda.raamatukogu@saare.ee

Lümanda küla 93301
Metsküla T,K,N,R 11-18 Liia Uussaar 45 73 315 metskula.raamatukogu@saare.ee Metsküla küla 94271
Mustjala E,T,K,N 8-16 Jana Kaasik 45 79 766 mustjala.raamatukogu@saare.ee Kooli 3, Mustjala küla 93601
Orissaare E,N,R 9.30-17 | T,K 9.30-19 Eha Trumm / Sirje Tarvis, Marlin Pärn 45 45 135 orissaare.raamatukogu@saare.ee Kuivastu mnt. 37, Orissaare alevik 94601 Külasta!
Pihtla T,K 9-16 | L 9-14 Janne Sepp 45 30 291 pihtla.raamatukogu@saare.ee Pihtla küla 94101
Pärsama E-R 13-19 Tiina Sild 45 73 685 parsama.raamatukogu@saare.ee Pärsama küla 94201
Randvere E 9-15 | K 12-18 | N 9-15 Laine Krischka 58 860 838 randvere.raamatukogu@saare.ee Suur-Randvere küla 93839
Sakla T-R 9-17 | L 9-15 Agnessa Sepp 45 95 825

sakla.raamatukogu@saare.ee

Sakla küla 94315
Salme E-K 9-17 | N 9-18 | R 9-16 Maie Alas 45 71 634 salme.raamatukogu@saare.ee Sõrve mnt 5, Salme alevik 93201
Sandla K 10-18 | N 10-17 | L 10-14 Marju Pulk 45 95 242 sandla.raamatukogu@saare.ee Sandla küla 94121
Tagavere E,K 11-17 | R 11-19 Liina Torri 45 94 749 tagavere.raamatukogu@saare.ee Tagavere küla 94638
Taritu E,N 9-16 Urve Vakker 58 860 831

taritu.raamatukogu@saare.ee

Taritu küla 93331
Torgu E-R 8-16 Estra Kullama 45 70 474 torgu.raamatukogu@saare.ee Iide küla 93101
Tornimäe E,T,K,N 9-17 Anu Urmet 45 21 173 tornimae.raamatukogu@saare.ee Tornimäe küla 94501
Valjala T-R 9-17 | L 9-15 Tiia Lätt 45 49 515

valjala.raamatukogu@saare.ee

Posti 17, Valjala alevik 94302
Võhma R 8-16 Jana Kaasik 45 70 615 mustjala.raamatukogu@saare.ee Võhma küla 93635
Muhu Vald
Hellamaa T-K 9-15 | N 10-18 | R-L 9-13 Anu Kaljuste 45 98 753 hellamaark@gmail.com Liiva postkontor, Hellamaa küla, Muhu vald 94741
Liiva T,N 8.30-18 | K,R 9.30-17 | L 8.30-13 Erika Pints 45 30 686 liivark@muhu.ee Liiva küla, Muhu vald 94701
Ruhnu Vald
Ruhnu E,K-R 10-14 | sept.-mai T 14-18 Silvi Meerits 45 33 833 raamatukogu@ruhnu.ee Ruhnu vald 93001